Yaşam Kalitenizi Yükseltir

HAKKIMIZDA

Bianco Pharma İlaç ve Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. Ankara’da kurulmuş yenilikçi bir firmadır. Bünyesinde bulundurduğu ürünlerle, dermatolojik alanda Türkiye sağlık sektöründe yenilikçi ve kaliteli bir yaklaşım sergilemeyi hedef edinmiştir. İnsana ve doğaya gösterdiği hassasiyetle hizmet sunan Bianco Pharma, evrensel ahlak normları çerçevesinde, daima kontrol ve güvenle işleyişini sürdürmektedir. Global ürünlerin Türkiye distribütörü olarak faaliyet gösteren Bianco Pharma, insanların yaşam standardını yükseltme prensibiyle günümüz itibariyle çalışmalarını dermatolojik alanda yürütmektedir. 

MİSYONUMUZ

Odağına insan sağlığını ve yüksek yaşam kalitesini alan Bianco Pharma, etkinliğini sürdürdüğü dermatoloji alanında daima kaliteli, güvenilir ve yenilikçi adımlar atmayı kendisine amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Tıbbın ve teknolojinin gelişimini, değişimini yakından takip eden Bianco Pharma, globalleşen ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü üstlenmekte, dermatoloji alanında öncü bir firma olma yolunda ilerlemektedir.